RD - 08

Dům o dispozici 6+kk, užitná plocha 205,6 m², plus zahrádní terasy, balkony a kryté stání pro 2 osobní automobily je umístěn na pozemku o celkové výměře 985 m².
Vily v parku - noc

RD – 08

Pojďte dál

Dům o dispozici 6+kk, užitná plocha 205,6 m², plus zahrádní terasy, balkony a kryté stání pro 2 osobní automobily je umístěn na pozemku o celkové výměře 985 m².

V přízemí domu je předsíň (12,4 m²), koupelna s WC (4,2 m²), obývací pokoj (37,3 m²) jídelna spojená s kuchyňským koutem . Dále je zde technická místnost (8,9 m²) a sklad (12 m²).

V horním patře domu je hlavní ložnice (21,7 m²) s vlastní koupelnou (11,4 m²) a 3 další ložnice (18,3, 15,3 a 14m²) se společnou koupelnou (8,5 m²).

Dům je stavěn z kvalitních materiálů a lze jej do určité míry přizpůsobit potřebám nových majitelů (co se týče interiérových řešení). Obvodové zdivo je z cihlových bloků POROTHERM plněných vatou, vyzdíváno cihlovými příčkami. Okna jsou hliníková s izolačním trojsklem, střecha je izolovaná s plechovou krytinou. Na fasádě strukturovaná omítka. Vytápění podlahové s el. kotlem, příprava pro tepelné čerpadlo. Na designových podlahách je položený vinyl v obytných místnostech a dlažba v koupelnách. Příjezdová vrata na elektrický pohon.

Energetická náročnost budovy B.

CENA

Na dotaz

Tady je Váš dům

Pozemek 08

Centrum na dosah Prahy

Centru Prahy na dosah. V obci je možné využít pravidelné autobusové linky č. 368, 348, 369, 658 či vlakové spojení nebo samozřejmě vlastní automobil. Obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města.

Golfové hřiště - Yard Golf Resort

Golfový areál tvoří významnou část Yard Resortu umožňující kvalitní a pestrý nácvik golfové hry včetně golfu na devítijamkovém veřejném znormovaném hřišti, kde si na své přijdou nejen pokročilí hráči, ale i začátečníci a rodiny s dětmi.

Dětské i víceúčelové sportovní hřiště

Přímo v obci je od roku 2016 vystavěné dětské hřiště. Ve stejném roce také probíhala rekonstrukce víceúčelového sportovního hřiště. Zde se můžete věnovat nejen malé kopané, florbalu, nohejbalu, ale také basketbalu či tenisu.

Praktický lékař i mateřská škola v obci

Praktický lékař i mateřská škola se nacházejí v centru Předboje. Mateřská škola Předboj je dvoutřídní mateřská škola s celodenním provozem. Nachází se v centru obce.

Ozvěte se nám