RD - 03

Dům o dispozici 4+kk, užitná plocha 140 m², kryté stání pro 2 osobní automobily je umístěn na pozemku o celkové výměře 996 m².

Vily v parku koupelna

RD – 03

Pojďte dál

Dům o dispozici 4+kk, užitná plocha 140 m², kryté stání pro 2 osobní automobily je umístěn na pozemku o celkové výměře 996 m².

V rámci nového exkluzivního projektu výstavby vilové části Vám nabízíme moderní, nadstandardní a bezbariérový bungalov ve tvaru L, který je součástí developerského projektu „Vily v parku“.

Dům je stavěn z kvalitních materiálů a lze jej do určité míry přizpůsobit potřebám nových majitelů (co se týče interiérových řešení). Obvodové zdivo je z cihlových bloků POROTHERM plněných vatou, vyzdíváno cihlovými příčkami. Okna jsou hliníková s izolačním trojsklem, střecha je izolovaná s plechovou krytinou. Na fasádě strukturovaná omítka. Vytápění podlahové s el. kotlem, příprava pro tepelné čerpadlo. Na designových podlahách je položený vinyl v obytných místnostech a dlažba v koupelnách. Příjezdová vrata na elektrický pohon.

Energetická náročnost budovy B.

CENA

Na dotaz

Centrum na dosah Prahy

Centru Prahy na dosah. V obci je možné využít pravidelné autobusové linky č. 368, 348, 369, 658 či vlakové spojení nebo samozřejmě vlastní automobil. Obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města.

Golfové hřiště - Yard Golf Resort

Golfový areál tvoří významnou část Yard Resortu umožňující kvalitní a pestrý nácvik golfové hry včetně golfu na devítijamkovém veřejném znormovaném hřišti, kde si na své přijdou nejen pokročilí hráči, ale i začátečníci a rodiny s dětmi.

Dětské i víceúčelové sportovní hřiště

Přímo v obci je od roku 2016 vystavěné dětské hřiště. Ve stejném roce také probíhala rekonstrukce víceúčelového sportovního hřiště. Zde se můžete věnovat nejen malé kopané, florbalu, nohejbalu, ale také basketbalu či tenisu.

Praktický lékař i mateřská škola v obci

Praktický lékař i mateřská škola se nacházejí v centru Předboje. Mateřská škola Předboj je dvoutřídní mateřská škola s celodenním provozem. Nachází se v centru obce.

Ozvěte se nám