O Vilách v parku

Rádi bychom Vám představili developerský projekt Vily v parku v obci Předboj. Na 20 pozemcích o velikostech 911 – 1593 m² budou postaveny samostatně stojící rodinné domy podle 4 architektonických návrhů. Samozřejmostí jsou pokrokové technologie, vysoký standard, důraz na úspornost energií a komfort uživatelů.

MATERIÁLY

Domy jsou stavěny z kvalitních materiálů a lze jej do určité míry přizpůsobit potřebám budoucích majitelů (co se týče interiérových řešení).

ZDIVO

Obvodové zdiva jsou z cihlových bloků POROTHERM plněných vatou, vyzdíváno cihlovými příčkami. Na fasádě strukturovaná omítka.

OKNA A STŘECHY

Okna jsou hliníková a plastová s izolačními trojskly, střechy jsou izolovány a pokryty falcovaným plechem.

POZEMKY A GARÁŽE

Pozemky jsou oploceny, nabídnou garáž / krytá parkovací stání pro dvě vozidla s přímým vstupem do domu, garážová i vjezdová vrata jsou elektrická.

VYTÁPĚNÍ

Vytápění podlahové s elektrickým kotlem, možnost tepelné čerpadlo země-voda.

PODLAHY

Na podlahách v obytných místností je vinyl, v koupelnách je dlažba.

Jen 16 kilometrů z centra Prahy

Obec Předboj leží 16 km severně od centra Prahy, 7 km od hranice hlavního města. Předboj je součástí širší rozvíjející se lokality Praha-východ, která roste na oblibě díky krásné krajině, čistému ovzduší, množství zeleně i vody v okolí a také skvělé dostupnosti do Prahy. V obci je školka, lékaři, dětské i víceúčelové sportovní hřiště, v nedaleké Líbeznici se nachází škola. Je zde Yard resort jehož součástí je golfový areál nabízející kvalitní tréninkové plochy a 9-jamkové znormované hřiště.